Kategorie
książki

Jaką żoną jestem?

„Jaką żoną jestem?” – Linda Dillow

A jakby małżeństwo zacząć traktować jak pracę lub służbę? Dokształcanie się i szukanie porad byłoby wtedy czymś oczywistym. Biblia mówi, że kobiety starsze powinny doradzać młodszym jak być dobrymi żonami. Dlatego z radością sięgnęłam po kolejną książkę Lindy Dillow – mężatki z kilkudziesięcioletnim stażem, matki czworga dzieci.
Linda po raz kolejny przypomina o tym, co powinno być, dla nas kobiet, najważniejsze. Pomaga nam zastanowić się jakie były nasze oczekiwania przed ślubem i czy powinnyśmy je teraz skorygować. Przypowieści Salomona mówią, że dzielna żona jest koroną swojego męża – jak postępujesz by te słowa stały się prawdą w waszym życiu?
Razem z autorką skupimy się na Słowie Bożym, żeby zrozumieć jakie zalecenia ma dla nas Ten, który stworzył małżeństwo.


Książka „Jaką żoną jestem?” to dogłębna analiza samej siebie, która pomoże zrozumieć jakie jesteśmy i jak nasze zachowania wpływają na naszych mężów. Małżeństwo to najważniejsza relacja, jaką otrzymaliśmy na ziemi, warto o nią zadbać.
Bardzo polecam, tak jak wszystkie inne książki tej autorki. Ostatni rozdział zawiera studium biblijne na dziesięć lub dwanaście tygodni.
Ania

PS. Książkę można kupić lub zamówić w naszej zborowej księgarni.

PPS. Inne książki Lindy Dillow „Twórcza partnerka” lub „Błogosławieństwo w dolinie łez” można wypożyczyć w naszej zborowej biblioteczce.