Z10 dla Kobiet

To różne inicjatywy Kobiet dla Kobiet.

Cykliczne SPOTKANIA WARSZTATOWE (średnio co 2 tygodnie w soboty od 9:00 do 12:00).
Spotkania warsztatowe dla kobiet w zamyśle nie mają być zwykłymi warsztatami na jakie można się zapisać w wielu miejscach w Warszawie. Ma to być pretekst do spotkań kobiet, abyśmy mogły w swoim gronie porozmawiać o Bogu, podzielić się świadectwami tego jak Bóg działa w naszym życiu oraz co nam pomaga na co dzień kroczyć za Jezusem. Ma to też być czas wzmacniania relacji między kobietami z naszego kościoła, byśmy mogły być dla siebie wsparciem wtedy, gdy przyjdzie taka potrzeba.
Ale żeby podczas rozmów ręce nie były bezczynne, będziemy praktycznie uczyły się jak być „dzielnymi kobietami” z Przypowieści Salomona 31:10-31. Będziemy uczyły się różnych pożytecznych rzeczy, które mogą się przydać kobiecie, żonie, matce.

Terminy warsztatów w 2020 roku:
10 października – szydełkowanie
24 października – jesienne bukiety i kwiaty z liści (oraz szydełkowanie – dla chcących kontynuować prace z poprzednich warsztatów)
21 listopada – woreczki zapachowe do szafy
5 grudnia – ręcznie robione kartki świąteczne
19 grudnia – ozdobne pakowanie prezentów

Kontakt: kobiety@z10.pl
Koordynatorka Spotkań Warsztatowych dla Kobiet: Brygida

Spotkania kobiece DDC – dla Ducha, Duszy i Ciała.
To różnorodne spotkania, projekcje, dyskusje, konferencje, warsztaty, rozważania, wspólne wyjścia i wyjazdy, wspólne zażywanie ruchu a nawet ćwiczenia fizyczne, jeżeli jest chęć i warunki.
Podczas każdej z tych aktywności chcemy wzrastać w wierze, poznawać inne kobiety i siebie, budować wzajemne relacje oraz wzmacniać ducha, duszę i ciało każdej z uczestniczek. 
A szczególnie odkrywać i należycie zadbać o ten punkt na dnie kobiecego serca, którego nic i nikt prócz Boga nie zdoła wypełnić i ukoić.  Do udziału w naszych spotkaniach można śmiało zaprosić koleżankę, znajomą, ciocię, lub przyjść samej nawet, jeżeli będzie to Twoje pierwsze przyjście na Zagórną 10. Daj tylko znać, że chcesz wziąć udział.

KINO Z POGADANKĄ – projekcje filmów chrześcijańskich z dyskusją po filmie.
7 listopada, godz. 10:00 – „WAR ROOM – Siła modlitwy” – spotkanie służbowo-warsztatowe.
DUCHOWE SPA temat: „Dary Ducha Świętego”.
27-29 listopada – wyjazd służbowy kobiet zaangażowanych w służbę Z10 dla Kobiet.
WYKŁADY
12 grudnia, godz. 10:00 – 13:00 – konferencja pt. „Święta zdrowe dla Ducha, Duszy i Ciała” – w planie omówienie, co święta czyni duchowymi, jak zarządzać sobą, domem i świątecznym menu, by nie skończyć na SOR, praktyczne rady, jak się nie pokłócić przy świątecznym stole, metody, jak pokojowo okiełznąć nastolatką i postawić się wścibskiej cioci, giełda zdrowych przepisów na dania świąteczne.

Kontakt: kobiety@z10.pl
Koordynatorki Spotkań Kobiet DDC: Kamila i Pavlina