Z10 dla Kobiet

To różne inicjatywy Kobiet dla Kobiet.

Cykliczne SPOTKANIA WARSZTATOWE (średnio co 2 tygodnie w soboty od 10:00 do 13:00).
Spotkania warsztatowe dla kobiet w zamyśle nie mają być zwykłymi warsztatami na jakie można się zapisać w wielu miejscach w Warszawie. Ma to być pretekst do spotkań kobiet, abyśmy mogły w swoim gronie porozmawiać o Bogu, podzielić się świadectwami tego jak Bóg działa w naszym życiu oraz co nam pomaga na co dzień kroczyć za Jezusem. Ma to też być czas wzmacniania relacji między kobietami z naszego kościoła, byśmy mogły być dla siebie wsparciem wtedy, gdy przyjdzie taka potrzeba.
Ale żeby podczas rozmów ręce nie były bezczynne, będziemy praktycznie uczyły się jak być „dzielnymi kobietami” z Przypowieści Salomona 31:10-31. Będziemy uczyły się różnych pożytecznych rzeczy, które mogą się przydać kobiecie, żonie, matce.

Terminy warsztatów do końca 2022 roku:

12 listopada g. 10:00 – 13:00 – decoupage na świecach
26 listopada g. 13:00 – 16:00 (późniejsza pora niż zazwyczaj, bo Ola C. nie może wcześniej) – kartki bożonarodzeniowe metoda scrapbookingu
10 grudnia g. 10:00 – 13:00 – stroiki świąteczne lub torebki zapachowe do szafy

tematy na kolejne spotkania:
– szycie na maszynie cz. 3
– lampiony/świeczniki ze szklanych słoiczków
– broszki z filcu
– podstawy decoupage (pudełko lub serwetnik)
– podstawy decoupage (tabliczka z wersetem)
– biżuteria (bransoletki z zawieszkami)
– biżuteria (różności z koralików)
– kartki Wielkanocne metodą scrapbookingu

Kontakt: kobiety@z10.pl
Koordynatorka Spotkań Warsztatowych dla Kobiet: Brygida

Spotkania kobiece DDC – dla Ducha, Duszy i Ciała.
To różnorodne spotkania, projekcje, dyskusje, konferencje, warsztaty, rozważania, wspólne wyjścia i wyjazdy, wspólne zażywanie ruchu a nawet ćwiczenia fizyczne, jeżeli jest chęć i warunki.
Podczas każdej z tych aktywności chcemy wzrastać w wierze, poznawać inne kobiety i siebie, budować wzajemne relacje oraz wzmacniać ducha, duszę i ciało każdej z uczestniczek. 
A szczególnie odkrywać i należycie zadbać o ten punkt na dnie kobiecego serca, którego nic i nikt prócz Boga nie zdoła wypełnić i ukoić.  Do udziału w naszych spotkaniach można śmiało zaprosić koleżankę, znajomą, ciocię, lub przyjść samej nawet, jeżeli będzie to Twoje pierwsze przyjście na Zagórną 10. Daj tylko znać, że chcesz wziąć udział.

KINO Z POGADANKĄ – projekcje filmów chrześcijańskich z dyskusją po filmie.

WYKŁADY

Kontakt: kobiety@z10.pl
Koordynatorki Spotkań Kobiet DDC: Kamila i Pavlina