Ogłoszenia

 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00 do kościoła na ul. Zagórna 10 w Warszawie.
 2. Przypominamy, że osoby ze złym samopoczuciem, z katarem, gorączką lub kaszlące powinny zostać w domu.
  Zalecamy zasłanianie ust i nosa podczas nabożeństwa; dezynfekcję dłoni i zachowanie dystansu społecznego.
 3. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą papierowego Pisma Świętego.
 4. Informujemy też, że nabożeństwa będą nadal transmitowane na żywo przez internet, więc osoby, które nie mogą przyjść na nabożeństwo – zapraszamy do udziału przez internet.
  Nabożeństwa online będą dostępne za pośrednictwem:
  • Strony internetowej zboru: https://z10.pl/transmisja/
  • Kanału wideo na YouTube: https://z10.pl/youtube/
  • Fanpage zboru na Facebook: https://www.facebook.com/zagorna10/live/
 5. W każdy wtorek od 7:00 do 9:00 spotyka się grupa modlitewna. Zapraszamy do udziału w tych cyklicznych spotkaniach. Nie trzeba być dokładnie o 7:00, można przyjść później lub wcześniej wyjść. Prośby o modlitwę można przesyłać mailowo na adres: modlitwa@z10.pl
 6. Dziękujemy za dotychczasową ofiarność. Ze względu na sytuację związaną z możliwością przenoszenia wirusa, zachęcamy aby kolektę, czyli ofiary na rzecz naszego kościoła, wpłacać przelewem na nowe konto zborowe nr: 12 1600 1462 1895 5899 4000 0001. Stare konto nie jest już aktywne.
 7. Mamy kilka grup domowych, zachęcamy do dołączania do istniejących oraz do otwarcia serca i domu dla kolejnych grup. Osoby, które chciałyby tworzyć grupę domową lub chciałyby dołączyć do jakieś a nie wiedzą gdzie – prosimy o rozmowę z opiekunem grup domowych – Jackiem.
  Namiary na aktualnie dostępne grupy znajdują się w gablocie na korytarzu oraz w informatorze zborowym. Część grup spotyka się także online.
 8. Przypominamy o biblioteczce zborowej zachęcając do wypożyczania i czytania książek. Recenzje polecanych przez nas książek do przeczytania znajdują się na naszej stronie www w zakładce „nauczanie/książki”.
 9. Istnieje również możliwość zakupu książek w naszej małej księgarni, którą prowadzą Ania i Agata. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych książek. Za książki można płacić nie tylko gotówką, ale również kartą.
 10. Służba dla Seniorów z Z10 uruchomiła zrzutkę, aby zebrać fundusze na realizacje działań pomocowych dla osób starszych, opuszczonych i przewlekle chorych – https://zrzutka.pl/gc5ptw Zachęcamy do wsparcia jej oraz do udostępniania tej zrzutki wśród znajomych. Dziękujemy.
 11. 28 września odbędzie się spotkanie LIDERÓW SŁUŻB.
 12. Jesienny PIKNIK ZBOROWY zaplanowany jest na sobotę 2 października. Już teraz zarezerwujcie sobie ten termin w kalendarzu.
 13. 3 października – spotkanie członkowskie i wybory RADY ZBORU. Obecność obowiązkowa!
 14. Pojawiły się w naszej wspólnocie nowe inicjatywy dla kobiet. Planowane są cykliczne spotkania: warsztaty, wykłady, projekcja filmów z pogadanką, o czym będziemy na bieżąco informować zarówno w gablotce na korytarzu, na stronie internetowej zboru,  jak i mailowo.
 15. Osoby chcące przystąpić do CHRZTU WIARY proszone są o zgłaszanie się do pastora Sławomira Foks.

Serdecznie gratulujemy Pastorowi Sławomirowi Foks i jego żonie Aleksandrze w związku z narodzinami córeczki Julii. Cieszcie się tym niezwykłym skarbem z nieba. Niech Bóg Wam błogosławi!

Zachęcamy do oglądania materiałów z nauczania, które będą umieszczone na naszej stronie internetowej z10.pl i w mediach spłecznościowych (youtube, facebook, soundcloud) w niedzielę od godz. 10:00 (w przypadku problemów technicznych linki do nauczania zostaną umieszczone w późniejszym terminie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: info@zagorna10.pl lub telefonicznego: 507-766-396.

Uwaga: W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną Stanem Epidemii w Polsce prosimy o cykliczne sprawdzanie ogłoszeń publikowanych na stronie www naszego zboru oraz na oficjalnym profilu w serwisie facebook.

Kalendarz Z10