Ogłoszenia

 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00 do kościoła na ul. Zagórna 10 w Warszawie.
 2. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą papierowego Pisma Świętego.
 3. Informujemy też, że nabożeństwa będą nadal transmitowane na żywo przez internet, więc osoby, które nie mogą przyjść na nabożeństwo – zapraszamy do udziału online.
  Nabożeństwa online będą dostępne za pośrednictwem:
  • Strony internetowej zboru: https://z10.pl/transmisja/
  • Kanału wideo na YouTube: https://z10.pl/youtube/
  • Fanpage zboru na Facebook: https://www.facebook.com/zagorna10/live/
 4. Od września zmiana: teraz nie we wtorek, a w każdą środę od 7:00 do 9:00 spotyka się grupa modlitewna. Zapraszamy do udziału w tych cyklicznych spotkaniach. Nie trzeba być dokładnie o 7:00, można przyjść później lub wcześniej wyjść. Prośby o modlitwę można przesyłać mailowo na adres: modlitwa@z10.pl
 5. Dziękujemy za dotychczasową ofiarność. Kolektę, czyli ofiary na rzecz naszego kościoła, można wpłacać gotówką lub poprzez terminal płatniczy kartą na miejscu podczas nabożeństwa, oraz przelewem na konto zborowe nr: 12 1600 1462 1895 5899 4000 0001.
 6. We wtorek 26 września o 18:00 odbędzie się spotkanie liderów służb. Liderów (ew. w zastępstwie ich przedstawicieli) danej służby prosimy o obecność.
 7. Kolejne posiedzenie Rady Zboru dopiero 27 września (środa) o godz. 18:00.
 8. W roku szkolnym w czasie nabożeństwa odbywają się zajęcia SZKÓŁKI NIEDZIELNEJ dla dzieci chodzących do przedszkola i szkoły podstawowej. Zajęcie odbywają się z podziałem na kilka grup wiekowych. Nasz punkt katechetyczny jest zgłoszony w MEN i uczestnicząc w tych zajęciach otrzymuje się świadectwo z religii honorowane przez szkoły.
 9. W każdą drugą sobotę miesiąca zapraszamy kobiety na warsztaty dla kobiet. Najbliższe spotkanie planowane jest na 14 października od 10:00 do 13:00. Terminy i tematy warsztatów znajdziecie na stronie służby kobiet.
 10. Już dziś zapraszamy na WIECZÓR MODLITWY I UWIELBIENIA, który zaplanowaliśmy na piątek 27 października.
 11. Zapraszamy na 17 – 18 listopada – konferencja dla kaznodziejów i nauczycieli Słowa Bożego: „Jak głosić Słowo Boże w naszych kościołach” (miejsce: Pierwszy Zbór KCHB, ul. Waliców 25)
 12. Mamy kilka grup domowych, zachęcamy do dołączania do istniejących oraz do otwarcia serca i domu dla kolejnych grup. Osoby, które chciałyby tworzyć grupę domową lub chciałyby dołączyć do jakieś a nie wiedzą gdzie – prosimy o rozmowę z opiekunem grup domowych – Jackiem Teteryczem.
  Namiary na aktualnie dostępne grupy znajdują się w gablocie na korytarzu oraz w informatorze zborowym. Część grup spotyka się także online.
 13. Przypominamy o biblioteczce zborowej zachęcając do wypożyczania i czytania książek. Recenzje polecanych przez nas książek do przeczytania znajdują się na naszej stronie www w zakładce „nauczanie/książki”.
 14. Istnieje również możliwość zakupu książek w naszej małej księgarni. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych książek. Za książki można płacić nie tylko gotówką, ale również kartą.
  Księgarnia i biblioteka są czynne przez ok. 30 minut po nabożeństwie.
 15. Pojawiły się w naszej wspólnocie nowe inicjatywy dla kobiet. Planowane są cykliczne spotkania: warsztaty, wykłady, projekcja filmów z pogadanką, o czym będziemy na bieżąco informować zarówno w gablotce na korytarzu, na stronie internetowej zboru,  jak i mailowo.
 16. Osoby chcące przystąpić do CHRZTU WIARY proszone są o zgłaszanie się do pastora Sławomira Foks.

Zachęcamy do oglądania materiałów z nauczania, które będą umieszczone na naszej stronie internetowej z10.pl i w mediach społecznościowych (youtube, facebook, soundcloud) w niedzielę od godz. 10:00 (w przypadku problemów technicznych linki do nauczania zostaną umieszczone w późniejszym terminie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: info@zagorna10.pl lub telefonicznego: 507-766-396.

Kalendarz Z10