Ogłoszenia

Teksty piosenek na nabożeństwo 12 czerwca 2022 roku.

 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00 do kościoła na ul. Zagórna 10 w Warszawie.
 2. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą papierowego Pisma Świętego.
 3. Informujemy też, że nabożeństwa będą nadal transmitowane na żywo przez internet, więc osoby, które nie mogą przyjść na nabożeństwo – zapraszamy do udziału przez internet.
  Nabożeństwa online będą dostępne za pośrednictwem:
  • Strony internetowej zboru: https://z10.pl/transmisja/
  • Kanału wideo na YouTube: https://z10.pl/youtube/
  • Fanpage zboru na Facebook: https://www.facebook.com/zagorna10/live/
 4. W każdy wtorek od 7:00 do 9:00 spotyka się grupa modlitewna. Zapraszamy do udziału w tych cyklicznych spotkaniach. Nie trzeba być dokładnie o 7:00, można przyjść później lub wcześniej wyjść. Prośby o modlitwę można przesyłać mailowo na adres: modlitwa@z10.pl
 5. Pod koniec kwietnia nasz zborowa Siostra Anna Magdalena Siemczuk poleciała do Ugandy na wyjazd misyjny, gdzie spędzi dwa miesiące pomagając m.in. w prowadzeniu zajęć w szkole w małej wiosce.
  Cieszymy się, że Bóg powołuje Siostrę z naszego zboru na misje.
  Prosimy o modlitwę za Anię, aby podołała wyzwaniom i aby jej pobyt przyniósł dobre owoce. Jeśli ktoś chciałby dołożyć się finansowo do wyjazdu misyjnego Ani to przelewy prosimy kierować na nasze konto misyjne z dopiskiem „Uganda-Anna Siemczuk”. Nr konta: 98 1600 1462 1895 5899 4000 0005
 6. Z dniem 31 maja zakończyliśmy działanie punktu relokacyjnego dla uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, poświęcony czas, umiejętności i finanse. To był kawał dobrego dzieła.
 7. 12 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na zakończenie roku szkolnego naszego punktu katechetycznego.
 8. Zapraszamy w niedzielę 19 czerwca na CHRZEST WIARY w wieku świadomym. Osoby przystąpią do chrztu podczas niedzielnego nabożeństwa o 10:00.
 9. Dziękujemy za dotychczasową ofiarność. Kolektę, czyli ofiary na rzecz naszego kościoła, można wpłacać gotówką lub poprzez terminal płatniczy kartą na miejscu podczas nabożeństwa oraz przelewem na konto zborowe nr: 12 1600 1462 1895 5899 4000 0001.
 10. Mamy kilka grup domowych, zachęcamy do dołączania do istniejących oraz do otwarcia serca i domu dla kolejnych grup. Osoby, które chciałyby tworzyć grupę domową lub chciałyby dołączyć do jakieś a nie wiedzą gdzie – prosimy o rozmowę z opiekunem grup domowych – Jackiem.
  Namiary na aktualnie dostępne grupy znajdują się w gablocie na korytarzu oraz w informatorze zborowym. Część grup spotyka się także online.
 11. Przypominamy o biblioteczce zborowej zachęcając do wypożyczania i czytania książek. Recenzje polecanych przez nas książek do przeczytania znajdują się na naszej stronie www w zakładce „nauczanie/książki”.
 12. Istnieje również możliwość zakupu książek w naszej małej księgarni, którą prowadzą Ola i Agata. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych książek. Za książki można płacić nie tylko gotówką, ale również kartą.
 13. Służba dla Seniorów z Z10 uruchomiła zrzutkę, aby zebrać fundusze na realizacje działań pomocowych dla osób starszych, opuszczonych i przewlekle chorych – https://zrzutka.pl/gc5ptw Zachęcamy do wsparcia jej oraz do udostępniania tej zrzutki wśród znajomych. Dziękujemy.
 14. Spotkania liderów służb – we wtorki co ok. 2 miesiące o godzinie 18:00. Najbliższe będzie 28.06.2022r.
 15. Pojawiły się w naszej wspólnocie nowe inicjatywy dla kobiet. Planowane są cykliczne spotkania: warsztaty, wykłady, projekcja filmów z pogadanką, o czym będziemy na bieżąco informować zarówno w gablotce na korytarzu, na stronie internetowej zboru,  jak i mailowo.
 16. Osoby chcące przystąpić do CHRZTU WIARY proszone są o zgłaszanie się do pastora Sławomira Foks.

Zachęcamy do oglądania materiałów z nauczania, które będą umieszczone na naszej stronie internetowej z10.pl i w mediach spłecznościowych (youtube, facebook, soundcloud) w niedzielę od godz. 10:00 (w przypadku problemów technicznych linki do nauczania zostaną umieszczone w późniejszym terminie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: info@zagorna10.pl lub telefonicznego: 507-766-396.

Uwaga: W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną Stanem Epidemii w Polsce prosimy o cykliczne sprawdzanie ogłoszeń publikowanych na stronie www naszego zboru oraz na oficjalnym profilu w serwisie facebook.

Kalendarz Z10