Ogłoszenia

 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00 do kościoła na ul. Zagórna 10 w Warszawie.
 2. Zachęcamy do przynoszenia ze sobą papierowego Pisma Świętego.
 3. Informujemy też, że nabożeństwa będą nadal transmitowane na żywo przez internet, więc osoby, które nie mogą przyjść na nabożeństwo – zapraszamy do udziału przez internet.
  Nabożeństwa online będą dostępne za pośrednictwem:
  • Strony internetowej zboru: https://z10.pl/transmisja/
  • Kanału wideo na YouTube: https://z10.pl/youtube/
  • Fanpage zboru na Facebook: https://www.facebook.com/zagorna10/live/
 4. W każdy wtorek od 7:00 do 9:00 spotyka się grupa modlitewna. Zapraszamy do udziału w tych cyklicznych spotkaniach. Nie trzeba być dokładnie o 7:00, można przyjść później lub wcześniej wyjść. Prośby o modlitwę można przesyłać mailowo na adres: modlitwa@z10.pl
 5. Dziękujemy za dotychczasową ofiarność. Kolektę, czyli ofiary na rzecz naszego kościoła, można wpłacać gotówką lub poprzez terminal płatniczy kartą na miejscu podczas nabożeństwa oraz przelewem na konto zborowe nr: 12 1600 1462 1895 5899 4000 0001.
 6. Do naszej szkółki niedzielnej poszukujemy nauczycieli. Osoby zainteresowane tą służbą proszone są o zgłoszenie się do Sławomira Cybuli, koordynatora szkółki w tym roku szkolnym.
 7. W sobotę 10 grudnia od 10:00 do 13:00 zapraszamy na warsztaty dla kobiet. Będziemy robiły woreczki zapachowe do szafy lub stroiki świąteczne.
 8. Dnia 29 listopada o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie liderów służb.
 9. Ważne! Na sobotę 3 grudnia planowana jest KONFETENCJA APOLOGETYCZNA „Jak Bóg może…?”. Więcej informacji, program i formularz rejestracyjny na stronie myslewiecwierze.pl
 10. W dniach 21 i 28 stycznia 2023r. planowane są warsztaty szkoleniowe pt. „Opowiedz światu o Jezusie”– czyli jak skutecznie dzielić się Ewangelią. Czas każdej sesji to 4-5godz. Więcej szczegółów bliżej terminu wydarzenia.
 11. Już na początku stycznia 2023 nasza zborowa Siostra Ania leci po raz drugi do Ugandy pomagać w działaniach tamtejszych misji chrześcijańskich. Tym razem planuje być tam pół roku. Osoby chcące włączyć się finansowo we wsparcie jej działań i pobytu na misji mogą zrobić przelew na nasze konto misyjne z dopiskiem „Ania Uganda”.
  Więcej o tym jak Bóg prowadzi Anię w jej służbie oraz jak można wspierać ugandyjskie dzieci i tamtejsze misje znajdziecie na blogu jaki Ania prowadzi na stronie annasiemczuk.pl
 12. Mamy kilka grup domowych, zachęcamy do dołączania do istniejących oraz do otwarcia serca i domu dla kolejnych grup. Osoby, które chciałyby tworzyć grupę domową lub chciałyby dołączyć do jakieś a nie wiedzą gdzie – prosimy o rozmowę z opiekunem grup domowych – Jackiem Teteryczem.
  Namiary na aktualnie dostępne grupy znajdują się w gablocie na korytarzu oraz w informatorze zborowym. Część grup spotyka się także online.
 13. Przypominamy o biblioteczce zborowej zachęcając do wypożyczania i czytania książek. Recenzje polecanych przez nas książek do przeczytania znajdują się na naszej stronie www w zakładce „nauczanie/książki”.
 14. Istnieje również możliwość zakupu książek w naszej małej księgarni, którą prowadzą Ola i Agata. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych książek. Za książki można płacić nie tylko gotówką, ale również kartą.
 15. Pojawiły się w naszej wspólnocie nowe inicjatywy dla kobiet. Planowane są cykliczne spotkania: warsztaty, wykłady, projekcja filmów z pogadanką, o czym będziemy na bieżąco informować zarówno w gablotce na korytarzu, na stronie internetowej zboru,  jak i mailowo.
 16. Osoby chcące przystąpić do CHRZTU WIARY proszone są o zgłaszanie się do pastora Sławomira Foks.

Zachęcamy do oglądania materiałów z nauczania, które będą umieszczone na naszej stronie internetowej z10.pl i w mediach społecznościowych (youtube, facebook, soundcloud) w niedzielę od godz. 10:00 (w przypadku problemów technicznych linki do nauczania zostaną umieszczone w późniejszym terminie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: info@zagorna10.pl lub telefonicznego: 507-766-396.

Kalendarz Z10