Ogłoszenia

Ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem Rady Starszych Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan – I Zbór w Warszawie w związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2.
Oświadczenie dostępne jest na stronie www.

 1. Zapraszamy na nabożeństwo w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00 do kościoła na ul. Zagórna 10 w Warszawie. Nie ma ograniczenia ilości wiernych ze względu na powierzchnię sali! 
 2. Jednocześnie przypominamy, że w budynkach wciąż należy zakrywać usta i nos, jeśli nie ma możliwości utrzymania dystansu społecznego.
 3. Informujemy też, że nabożeństwa będą nadal transmitowane na żywo przez internet, więc osoby, które nie mogą przyjść na nabożeństwo – zapraszamy do udziału przez internet.
  Nabożeństwa online będą dostępne za pośrednictwem:
  • Strony internetowej zboru: https://z10.pl/transmisja/
  • Kanału wideo na YouTube: https://z10.pl/youtube/
  • Fanpage zboru na Facebook: https://www.facebook.com/zagorna10/live/
 4. Służba dla Seniorów z Z10 uruchomiła zrzutkę, aby zebrać fundusze na realizacje działań pomocowych dla osób starszych, opuszczonych i przewlekle chorych.
  https://zrzutka.pl/gc5ptw Zachęcamy do wsparcia jej oraz do udostępniania tej zrzutki wśród znajomych. Dziękujemy.

Zachęcamy do oglądania materiałów z nauczania, które będą umieszczone na naszej stronie internetowej z10.pl i w mediach spłecznościowych (youtube, facebook, soundcloud) w niedzielę od godz. 10:00 (w przypadku problemów technicznych linki do nauczania zostaną umieszczone w późniejszym terminie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: info@zagorna10.pl lub telefonicznego: 507-766-396.

Uwaga: W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną Stanem Epidemii w Polsce prosimy o cykliczne sprawdzanie ogłoszeń publikowanych na stronie www naszego zboru oraz na oficjalnym profilu w serwisie facebook.

Kalendarz Z10