Kategorie
książki

Boży kierunek

„Od tego, by twoje życie zmieniło się na zawsze, dzieli cię tylko jedna decyzja.” – tak Craig Groeschel zaczyna książkę „Boży kierunek”.

Książka ta nie przez przypadek zatytułowana jest Boży kierunek. Groeschel jako lider i założyciel jednego z najbardziej wpływowych kościołów w USA przeprowadził tysiące ludzi przez proces podejmowania różnorodnych decyzji. We wszystkim co robi, podkreśla, że istotą spełnionego życia jest spojrzenie na siebie nie z perspektywy naszych ograniczeń, ale Bożych zamiarów wobec nas. 
W jego książce znajdziesz inspirację do tego, jak w praktyczny sposób zastosować biblijną mądrość w odniesieniu do podejmowania decyzji, które przełożą się na nową jakość twojego życia. Każda z siedmiu sfer w niej opisanych zaczyna się jedną główną decyzją, która pomoże ci żyć taką historią, jaką chcesz opowiadać.

Nie jesteś tylko tym co jesz, co robisz lub myślisz. Jesteś tym, w co wierzysz.

Pamiętaj, że warto podejmować wyzwania jakie Bóg przed nami stawia i nie martw się, bo nie jesteś sam kiedy zaufasz Bogu: „Serce człowieka obmyśla jego drogę, lecz Pan kieruje jego krokami” Przyp. Salomona 16, 9.

Inne książki Craiga Groeschela, które warto przeczytać to „Walka” oraz „Wierzący niePraktykujący”.

Przeczytałam i polecam.
Brygida