Kategorie
książki

Pieniądze splamione krwią

„Pieniądze splamione krwią” – Caroll Everett

Światowa organizacja zdrowia od dawna promuje prawo do zabijania nienarodzonych dzieci, również w formie tzw. „samoobsługi aborcyjnej”.

W 2020 roku organizacja wydała wytyczne dotyczące używania pigułek aborcyjnych w domu, bez nadzoru lekarza. W dokumencie aborcja jest określana jako forma zadbania o siebie (selfcare).

Co więcej, Światowa Organizacja Zdrowia traktuje zamordowanie nienarodzonego dziecka jako zwykły zabieg medyczny – twierdząc, że jeżeli jest wykonywana zgodnie z wytycznymi WHO, to jest „bardzo bezpieczną procedurą”.

Aborcja z pewnością nie jest bezpieczna dla kilkudziesięciu milionów dzieci, które zabija się rocznie na świecie przed urodzeniem. Aborcja może być również zabójcza dla kobiet.

W USA zabiegi usuwania ciąży zostały zalegalizowane w latach 70-tych.

O przemyśle aborcyjnym opowiada w swojej książce Caroll Everett – była współwłaścicielka klinik aborcyjnych.

Ukazuje czytelnikowi jaki to dochodowy biznes, jakie zyski przynosi właścicielom klinik, ale jednocześnie jakie straty powoduje i do czego doprowadza w przypadku kobiet poddającym się zabiegom usunięcia ciąży. Autorka odsłania przed nami kulisy funkcjonowania tych klinik. 

Czy jesteś gotowa by to przeczytać? Jeśli tak – zachęcam Cię do sięgnięcia i przeczytania książki pt.: „Pieniądze splamione krwią”.

Monika M.